Про проект

Цей сайт – інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Мета кампанії – роз'яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування в ЄС. А також – розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим.

Ми відкриті до співробітництва зі ЗМІ, держструктурами, громадськими організаціями та з усіма іншими інституціями, які зацікавлені в інформуванні громадян України про різні аспекти й переваги безвізового режиму для українців.

Ми готові ділитися напрацьованими матеріалами: результатами соціологічних досліджень та моніторингів, а також інформаційними матеріалами щодо правил роботи безвізового режиму – постерами, брошурами, листівками, інфографіками, відео – для розповсюдження через канали партнерів.

Усі інформаційні матеріали платформи «Відкрий Європу» розроблені у співробітництві з  Міністерством закордонних справ України, Державною міграційною службою України, Державною прикордонною службою України, Головним сервісним центром МВС та проектом «Європейська правда».

Ми дякуємо офісу віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерству закордонних справ України, Міністерству інформаційної політики України, Міністерству інфраструктури України, Міністерству юстиції України, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерству культури України, Державній міграційній службі України, Державній прикордонній службі України за підтримку кампанії та допомогу у розповсюдженні інформаційних матеріалів.

Ми дякуємо проекту «Європейська правда»ГО «Європа без бар’єрів», МЗС, ДМС та ДПС за експертну допомогу.

Ми дякуємо Українському католицькому університетуImpact Hub Odessa, проектам «Накипіло» та «Твоє місто» за сприяння в організації дискусій з експертами та ЗМІ у Харкові, Львові та Одесі.

Ми дякуємо українським операторам мобільного та фіксованого зв’язку – Lifecell, «Укртелеком», «Київстар» та Vodafone, а також страховій компанії «AXA Страхування» та Укрексімбанку за допомогу в популяризації інформаційної платформи кампанії – www.openeurope.in.ua.

Інформаційна кампанія про безвізовий режим з ЄС фінансується Представництвом Європейського союзу в Україні. Проект реалізує німецька компанія GOPA Com., член GOPA Worldwide Consultants (Gesellschaft für Organisation, Planung und Ausbildung), у партнерстві з Change Communication.