Про проект

Цей сайт – інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Мета кампанії – роз'яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування в ЄС. А також – розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим.

Ми відкриті до співробітництва зі ЗМІ, держструктурами, громадськими організаціями та з усіма іншими інституціями, які зацікавлені в інформуванні громадян України про різні аспекти й переваги безвізового режиму для українців.

Ми готові ділитися напрацьованими матеріалами: результатами соціологічних досліджень та моніторингів, а також інформаційними матеріалами щодо правил роботи безвізового режиму – постерами, брошурами, листівками, інфографіками, відео – для розповсюдження через канали партнерів.

Інформаційна кампанія про безвізовий режим з ЄС фінансується Представництвом Європейського союзу в Україні. Проект реалізує німецька компанія GOPA Com., член GOPA Worldwide Consultants (Gesellschaft für Organisation, Planung und Ausbildung), у партнерстві з Change Communication.

Поставити запитання